לימודים עיצוב גרפי מהבית באינטרנט  להתקבל לחברות הייטק בישראל – איך זה פועל?

נוכל לומר לכם שאם אתם אוהבים את עולם האמנות הדיגיטלית, בהחלט תמצאו מקצוע בתחום העיצוב הגרפי והתקשורת החזותית כרווחי מאוד עם התקדמות אדירה בתעשיית ההייטק ובשיווק באינטרנט. אם אתם בדרך להסבה מקצועית או אם אתה רוצה להחליף מקצוע. אנו יכולים לומר לכם שחברות ללא מעצבים גרפיים כיום לא יכולות לשרוד או להתקדם בשום פלטפורמה מקוונת שכן מעצבים גרפיים מופקדים על יצירת הנוכחות הדיגיטלית הנכונה עבור קהל היעד. 

מעצבים גרפיים מפתחים את סגנון העברת המסר בצורה מקצועית ונכונה

קהל היעד של כל עסק או ארגון הוא אנשים המעוניינים בעקיפין או ישירות במוצר, ולכן על מעצבים גרפיים לפתח את סגנון העברת המסר בצורה מקצועית ונכונה. מעצבים גרפיים חייבים לנהל בעיות צבע, להתאים רגישויות לדמוגרפיה של היעד, ועוד שפע של נושאים שנלמדו בקורס הגרפיקאים. בפוסט זה נתאר מגוון הזדמנויות עבודה במגזר, כולל סרטוני יוטיוב נפלאים שהכנו עבורכם בקפידה. אולי תגלו עד כמה אתם מתאימים לענף בביקור באתר שלנו, ונוכל להבטיח לכם שכל מי שקשור לתחום התקשורת החזותית או העיצוב למדיה פרסומית ימצא ללא ספק רווחה כלכלית במגזר.

 דיסציפלינה של גרפיקה ועיצוב 

דיסציפלינה של גרפיקה ועיצוב מתפרשת בכמה תחומים ולא תמיד בצורה שחושבים על עיצוב לוגו או פרסום. פרסומת אין ספק שמעצבים גרפיים אחראים לכך, אך כפי שאנו רואים, מעצבים גרפיים עוסקים בתחום העיצוב הגרפי הרב תחומי ובאין ספור נישות החל מעיצוב שלטים, עבודה מול תעשיית האופנה, עיצוב לחברות נדל”ן ועוד. אינספור תחומים אחרים עבור מעצבים גרפיים. 

מעצבים גרפיים עובדים בחברות הייטק בשיתוף מפתחים ומתכנתים

נוכל לראות מעצבים גרפיים עובדים בחברות הייטק בשיתוף מפתחים ומתכנתים למתן פתרונות דיגיטליים לעיצוב חזותי למוצרים שפותחו על ידי חברות הייטק החל מאפליקציות ועד עיצוב ממשקים של תוכנות שפותחו על ידי חברות הייטק וכמובן רכיבים דיגיטליים. לאחר סיום לימודים בנושא גרפיקה ממוחשבת ועיצוב, תופתעו ממספר הזדמנויות העבודה העומדות לרשותכם. מעצבים גרפיים, כמובן, מספקים פתרונות דיגיטליים לענף הדפוס, הסובל כעת ממשבר עבודה קשה, כפי שנפרט יותר בפסקאות הבאות. כל מה שאתה צריך כדי להתחיל בתחום העיצוב הגרפי הוא תיק עבודות מקצועי המציג את האני האמיתי שלך.

תיק העיצוב הגרפי מה העניין הגדול בזה?

לעולם העסקים והמדיה הדיגיטלית של היום לא אכפת מאיזו הכשרה יש לך או כמה משקל יש לתעודה שלך בשוק. בתחום העיצוב הגרפי אתה רוצה להראות עד כמה אתה מוכשר והאם יש שותפות שמדברת עם השפה החזותית שלמדת במהלך הלימודים. אם ניקח לקוח ספציפי שפונה אליכם ליצירת כל סוג של פרסום או הזמנה למסיבה לדוגמה, הוא יבקש קודם כל מהלקוח לצפות בדוגמאות שהכנתם, ורק לאחר שיראה מספר דוגמאות מהנישה שהוא רוצה יחליט האם או לא להעביר לך את העבודה. 

תחום האמנות הדיגיטלית הוא כל כך עצום

תחום האמנות הדיגיטלית הוא כל כך עצום שהכל בסופו של דבר שאלה של טעם. אם הצרכן מתחבר הן לאישיותך והן לגישות העיצוב שלך, אין ספק שתתרום רבות למאמצים השיתופיים שלך. אם לפני עשר שנים רוב המעצבים הגרפיים היו הולכים לעבוד אך ורק בתעשיית הדפוס או האריזה, תחום העיצוב הגרפי נחשב לתחום שיש לו ביקוש עצום כל השנה עבור מעצבים גרפיים שכן הביקוש הוא עצום עקב שינויים ומהפכה בעולם הטכנולוגיה. מכיוון שדוגמאות העבודה הללו לא היו קיימות לפני עשור, כל סגנון העבודה, במיוחד לאחר הקורונה, התפתח באופן דרמטי. בתעשיית ההייטק, מעצבים גרפיים חסרי ניסיון עשויים להתחיל בשכר של שנים עשר אלף שקל, בעוד בעסקי הדפוס הם יכולים להתחיל עם שכר של עשרת אלפים שקל שזה סכום מדהים בהתחשב בעובדה שהגרפיקאים הם רק חדש.

מה תלמדו כשתעברו את קורס העיצוב הגרפי שלנו?

תוכל לשלוט בשפה החזותית המלאה, כמו גם כיצד לחשוב כמו מעצב גרפי ולהבין את הלקוחות או המעסיקים שלך שיעבדו איתך לאורך כל החינוך שלך לעיצוב גרפיקה ממוחשבת. כיום, בשל שפע הרעיונות והנישות השונות, המעצב הגרפי לא תמיד שולט בכל תחומי העסקים בעולם, לכן עליכם להיות קשובים מאוד לדרישות הלקוח ולתת את כל נושאי הלימוד שתלמדו מתוך הבנת הוויזואלי. שפה, בניית זהות מותג מאפס, תהליכי חידוש מותג ועוד. 

תיק עבודות ותעבוד עם מוצרי תוכנה של אדובי 

אתה תיצור תיק עבודות ותעבוד על מוצרי תוכנה של אדובי  כמו אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין במהלך הקורס. לאחר השלמת לימודים אלו, תיצור תיק עבודות להגשה ללקוחות כדי להדגים כיצד אתה פועל. תיק העבודות הוא הפנים הציבוריות שלך, מציג מי אתה באמת וכיצד החשיבה היצירתית והחשיבה שלך מחוץ לקופסה פועלות עבורך. אנחנו יכולים לומר לך שקבלת הסמכה היא חשובה, אבל היא לא מה שיכריע אם תעבוד במגזר הזה או לא. בעת משא ומתן על עמדתך, סביר להניח שהמראיינים שלך יראו שפע של עבודות עיצוב ויבקשו ממך להסביר מדוע בחרת בסגנון אחד על פני אחר. ככל שהתגובות שלך נעשות ממוקדות ומכוונות יותר, אולי תשקול לשתף פעולה עם חברת הייטק או משרד פרסום באינטרנט.

למד עיצוב גרפי מהבית באינטרנט – איך זה פועל?

ניתן להבחין כי לשינויים שהביאה הקורונה במגזר העסקי בעקבות המעבר לעבודה מבוססת מחשב, הייתה השפעה גם על עולם האוניברסיטאות ובתי ספר אחרים. אנחנו יכולים לספר לכם שאנשים רבים קבעו שלימוד מהבית באינטרנט הוא גישה מועילה ויעילה במגוון תחומים. אין צורך לנהוג ולבלות שעות תקועים בפקק רק כדי ללכת לבית הספר, או להעלות את ההוצאה הכספית של קורס ששילמת עליו. למעלה מחמש עשרה שנים, בית ספר סולו מחנך בצורה של לימוד מקוון והדרכה פרטית ואישית אחד על אחד. התלמיד הוא מוקד תשומת הלב בצורה של מפגשים אישיים; הוא מקבל את כל תשומת הלב מהמדריך שלו, מה שמאפשר לו ריכוז ותשומת לב מלאה לאורך ההדרכה המקוונת. 

 אפליקציות חיבור שונות המתפקדות באופן דומה לזום 

במהלך השיעור, המדריך מתחבר לתלמיד באמצעות אפליקציות חיבור שונות המתפקדות באופן דומה לזום ולתת למורה לראות את מסך התלמיד. במהלך הקורס יינתנו לסטודנטים פעילויות חשיבה עיצובית וכן קשיים רבים בתוכנת אדובי. אם נושא לא ברור במהלך הפגישה האישית, המדריך יחזור עד שכל החומר יתפס היטב. התמיכה לאורך הלימודים מתחילה הרבה לפני שעות ההוראה הפרטיות, והסטודנט רשאי ליצור קשר אישי בכל עת במהלך הקורס. סולו סקול חושב שלימודים אישיים חשובים יותר מלימודים איכותיים, ולכל תלמיד יש מנטור פרטי משלו שמנחה אותו בבטחה למקצוע. כיום, בבית ספר סולו יש קהל סטודנטים של למעלה מ-20 אלף איש, שדרכו מעצבים עשויים להתחיל לעבוד מיד לאחר סיום הלימודים. המנטור האישי שלך יעקוב אחריך בעבודה ויספק לך עצות שלא יסולא בפז כיצד להתחיל בתחום.

 בקפידה סרטונים נפלאים על תחום העיצוב הגרפי

בעמוד זה הפקנו עבורכם בקפידה סרטונים נפלאים על תחום העיצוב הגרפי, שיסבירו לכם מה עובר על מעצבים גרפיים ביום יום. אנו יכולים לומר לכם שנושא העיצוב הגרפי מתפתח במהירות, וגם לאחר שתסיימו, תלמדו ללא הרף נושאים חדשים שכן תוכנות גרפיות וחשיבה יצירתית הם תהליך שתצמיחו לאורך השכלתכם ומקצועכם. אתה יכול להתקשר אלינו עכשיו ולשוחח עם אחד מנציגי הלימודים שלנו על תוכניות הלימוד הרבות שאנו מציעים. עד אז, אנו ממליצים לך לראות את כל סרטי הגרפיקה, העיצוב והתקשורת החזותית שיצרנו רק בשבילך. אנו מחכים לקבל את פניכם במשפחת העיצוב הגרפי של מכללת סולו!